WPH

Vánoční dárky pro HÁZENKÁŘE - Pomůžeme ti s výběrem toho perfektního dárku! Najdeš u nás boty, oblečení a všechny potřebné doplňky prémiových značek ze světa HÁZENÉ.

USP

BOTY NA HÁZENOU

Správná házenkářská bota je základ. A takových bot není nikdy dost. Teď máš jedinečnou možnost pořídit skvělé kousky za super ceny! Obrovský výběr házenkářských bot, se kterými bude každý trénink zážitek. Vybírej z modelů bot oblíbených značek, jako je Adidas, Mizuni, Asics či PUMA. Chybí ti ideální vybavení? Spolehni se, že i to najdeš u nás webu.

Prozkoumat

basketbalové boty

HÁZENKÁŘSKÉ MÍČE

Nejlepší čas v roce na nákup tvého nového míče na házenou. V nabídce najdeš míče všech velikostí. Máme skladem všechny velikosti od těch nejmenší, až po profesionální míče se kterými hraje světová špička.

Prozkoumat
 

HÁZENKÁŘSKÉ OBLEČENÍ

Potřebuješ se vybavit na zimu teplým oblečením? Nebo si tvůj šatník říká o nové kousky na nadcházející teplejší období? Využij obrovské příležitosti a nakup z velkého výběru oblečení za skvělé ceny.

Pro muže  Pro ženy

Hummel Apparel

FUNKČNÍ OBLEČENÍ ZA SUPER CENY

Pánské i dámské funkční oblečení, které zahřeje během chladných měsíců. Koukni do této sekce a zůstaň v tepla za každé situace. Buď za hvězdu na hřišti i mimo něj!

Pro muže  Pro ženy

SPORTOVNÍ DOPLŇKY

Pořiď stylovou sportovní tašku a měj vše pohromadě. Tašky, batohy a pytlíky - všechno za výhodné ceny. Sbal si vše co potřebuješ!

Prozkoumat

DĚTSKÉ OBLEČENÍ

I NA DĚTI MYSLÍME

Máme i sekci dětské boty na házenou. Pořiď kvalitní dětskou obuv a udělej radost svým malým házenkářům.

Prozkoumat